NFM15CC223C1C3D
CAP FEEDTHRU 0.022UF 16V 0402
قسمت # NOVA:
320-2511589-NFM15CC223C1C3D
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
NFM15CC223C1C3D
بسته استاندارد:
10,000
برگه اطلاعات فنی:
0.022 µF Feed Through Capacitor 16V 1 A 40mOhm 0402 (1005 Metric)
More Information
دسته بندیتغذیه از طریق خازن ها
سازندهMurata Electronics
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه NFM15CC
سلسلهEMIFIL®, NFM15
ظرفیت0.022 µF
بسته / مورد0402 (1005 Metric)
اندازه / ابعاد0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 40mOhm
تحمل±20%
ضریب دمای-
ولتاژ - نامی16V
از دست دادن درج -
رتبه بندی ها-
ارتفاع (حداکثر) 0.020" (0.50mm)
اندازه ریسمان-
جاری 1 A