YFF18SC1H222MT0H0N
CAP FEEDTHRU 2200PF 20% 50V 0603
قسمت # NOVA:
320-2511606-YFF18SC1H222MT0H0N
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
YFF18SC1H222MT0H0N
بسته استاندارد:
4,000
برگه اطلاعات فنی:
2200 pF Feed Through Capacitor 50V 1 A 300mOhm 0603 (1608 Metric), 4 PC Pad
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
سلسلهYFF-SC
ظرفیت2200 pF
بسته / مورد0603 (1608 Metric), 4 PC Pad
اندازه / ابعاد0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 300mOhm
تحمل±20%
ضریب دمای-
ولتاژ - نامی50V
از دست دادن درج 30dB @ 90MHz ~ 3GHz
رتبه بندی ها-
ارتفاع (حداکثر) 0.028" (0.70mm)
جاری 1 A