YFF18PW0J475MT0H0N
CAP FEEDTHRU 4.7UF 20% 6.3V 0603
قسمت # NOVA:
320-2511426-YFF18PW0J475MT0H0N
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
YFF18PW0J475MT0H0N
بسته استاندارد:
4,000
4.7 µF Feed Through Capacitor 6.3V 4 A 12mOhm 0603 (1608 Metric), 4 PC Pad
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
سلسلهYFF-P
ظرفیت4.7 µF
بسته / مورد0603 (1608 Metric), 4 PC Pad
اندازه / ابعاد0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 12mOhm
تحمل±20%
ضریب دمای-
ولتاژ - نامی6.3V
از دست دادن درج 40dB @ 200kHz ~ 2GHz
رتبه بندی ها-
ارتفاع (حداکثر) 0.028" (0.70mm)
اندازه ریسمان-
جاری 4 A