NFM21HC104R1A3D
CAP FEEDTHRU 0.1UF 20% 10V 0805
قسمت # NOVA:
320-2511553-NFM21HC104R1A3D
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
NFM21HC104R1A3D
برگه اطلاعات فنی:
0.1 µF Feed Through Capacitor 10V 2 A 30mOhm 0805 (2012 Metric), 3 PC Pad
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه NFM21HC
سلسلهEMIFIL®, NFM21
ظرفیت0.1 µF
بسته / مورد0805 (2012 Metric), 3 PC Pad
اندازه / ابعاد0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 30mOhm
تحمل±20%
ضریب دمای-
ولتاژ - نامی10V
از دست دادن درج -
رتبه بندی هاAEC-Q200
ارتفاع (حداکثر) 0.037" (0.95mm)
اندازه ریسمان-
جاری 2 A