NFM21HC222R1H3D
CAP FEEDTHRU 2200PF 20% 50V 0805
قسمت # NOVA:
320-2511547-NFM21HC222R1H3D
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
NFM21HC222R1H3D
برگه اطلاعات فنی:
2200 pF Feed Through Capacitor 50V 1 A 300mOhm 0805 (2012 Metric), 3 PC Pad
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه NFM21HC
سلسلهEMIFIL®, NFM21
ظرفیت2200 pF
بسته / مورد0805 (2012 Metric), 3 PC Pad
اندازه / ابعاد0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 300mOhm
تحمل±20%
ضریب دمای-
ولتاژ - نامی50V
از دست دادن درج -
رتبه بندی هاAEC-Q200
ارتفاع (حداکثر) 0.037" (0.95mm)
اندازه ریسمان-
جاری 1 A