PIC32MX170F256B-50I/SP
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 28SPDIP
قسمت # NOVA:
343-2969611-PIC32MX170F256B-50I/SP
شماره قطعه سازنده:
PIC32MX170F256B-50I/SP
بسته استاندارد:
15
برگه اطلاعات فنی:
MIPS32® M4K™ series Microcontroller IC 32-Bit 50MHz 256KB (256K x 8) FLASH 28-SPDIP
More Information
دسته بندیجاسازی شده - میکروکنترلرها
Package case 28-DIP (0.300", 7.62mm)
سازندهMicrochip Technology
RoHS 1
پردازنده اصلی MIPS32® M4K™
سرعت50MHz
اندازه RAM64K x 8
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C (TA)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده 28-SPDIP
شماره محصول پایه PIC32MX170
اندازه هسته32-Bit
قابلیت اتصال I²C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
لوازم جانبیBrown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT
تعداد ورودی/خروجی21
اندازه حافظه برنامه256KB (256K x 8)
نوع حافظه برنامهFLASH
اندازه EEPROM-
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd)2.3V ~ 3.6V