PIC32MX470F512L-120/PF
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100TQFP
قسمت # NOVA:
343-2975838-PIC32MX470F512L-120/PF
شماره قطعه سازنده:
PIC32MX470F512L-120/PF
بسته استاندارد:
90
برگه اطلاعات فنی:
MIPS32® M4K™ series Microcontroller IC 32-Bit 120MHz 512KB (512K x 8) FLASH 100-TQFP (14x14)
More Information
دسته بندیجاسازی شده - میکروکنترلرها
Package case 100-TQFP
پردازنده اصلی MIPS32® M4K™
سرعت120MHz
اندازه RAM128K x 8
دمای عملیاتی 0°C ~ 70°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 100-TQFP (14x14)
شماره محصول پایه PIC32MX470
اندازه هسته32-Bit
قابلیت اتصال I²C, IrDA, LINbus, PMP, SPI, UART/USART, USB OTG
لوازم جانبیBrown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
تعداد ورودی/خروجی81
اندازه حافظه برنامه512KB (512K x 8)
نوع حافظه برنامهFLASH
اندازه EEPROM-
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd)2.3V ~ 3.6V