TMS320VC33PGEA120
IC DGTL SIGNAL PROCESSOR 144LQFP
قسمت # NOVA:
39-238200-TMS320VC33PGEA120
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
TMS320VC33PGEA120
بسته استاندارد:
60
برگه اطلاعات فنی:
| دسته بندی | تعبیه شده - DSP (پردازنده های سیگنال دیجیتال) | |
| سازنده | Texas Instruments | |
| RoHS | 1 | |
| رابط کاربری | Serial Port | |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 100°C (TC) | |
| نوع نصب | Surface Mount | |
| بسته دستگاه تامین کننده | 144-LQFP (20x20) | |
| شماره محصول پایه | TMS320 | |
| ولتاژ - I/O | 3.30V | |
| سلسله | TMS320C3x | |
| تایپ کنید | Floating Point | |
| نرخ ساعت | 60MHz | |
| حافظه غیر فرار | External | |
| رم روی تراشه | 136.25kB | |
| ولتاژ - هسته | 1.80V | |