TMS320VC5502PGF200
IC FIXED POINT DSP 176-LQFP
قسمت # NOVA:
39-238941-TMS320VC5502PGF200
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
TMS320VC5502PGF200
بسته استاندارد:
40
| RoHS | 1 | |
| رابط کاربری | Host Interface, I²C, McBSP, UART | |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TC) | |
| نوع نصب | Surface Mount | |
| بسته دستگاه تامین کننده | 176-LQFP (24x24) | |
| شماره محصول پایه | TMS320 | |
| ولتاژ - I/O | 3.30V | |
| سلسله | TMS320C55x | |
| تایپ کنید | Fixed Point | |
| نرخ ساعت | 200MHz | |
| حافظه غیر فرار | ROM (32kB) | |
| رم روی تراشه | 80kB | |
| ولتاژ - هسته | 1.26V | |