PHV-5R4V305-R
CAP 3F -10% +30% 5.4V T/H
قسمت # NOVA:
63-965002-PHV-5R4V305-R
شماره قطعه سازنده:
PHV-5R4V305-R
برگه اطلاعات فنی:
3 F (EDLC) Supercapacitor 5.4 V Radial, Can 80mOhm @ 100Hz 1000 Hrs @ 65°C
سلسلهPHV
ظرفیت3 F
بسته / موردRadial, Can
اندازه / ابعاد0.681" L x 0.354" W (17.30mm x 9.00mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)1.280" (32.50mm)