PHV-5R4V255-R
CAP 2.5F -10% +30% 5.4V T/H
قسمت # NOVA:
63-964989-PHV-5R4V255-R
شماره قطعه سازنده:
PHV-5R4V255-R
برگه اطلاعات فنی:
2.5 F (EDLC) Supercapacitor 5.4 V Radial, Can 80mOhm @ 100Hz 1000 Hrs @ 65°C
سلسلهPHV
ظرفیت2.5 F
بسته / موردRadial, Can
اندازه / ابعاد0.839" L x 0.433" W (21.30mm x 11.00mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.906" (23.00mm)