EDC105Z5R5C
CAP 1F -20% +80% 5.5V T/H
قسمت # NOVA:
63-965417-EDC105Z5R5C
شماره قطعه سازنده:
EDC105Z5R5C
بسته استاندارد:
350
برگه اطلاعات فنی:
1 F (EDLC) Supercapacitor 5.5 V Radial, Can 30Ohm @ 1kHz 1000 Hrs @ 70°C
More Information
دسته بندیخازن های دو لایه الکتریکی (EDLC)، ابرخازن ها
سازندهCornell Dubilier Electronics (CDE)
RoHS 1
سلسلهEDC
ظرفیت1 F
بسته / موردRadial, Can
اندازه / ابعاد0.846" Dia (21.50mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.295" (7.50mm)