KR-5R5V105-R
CAP 1F -20% +80% 5.5V T/H
قسمت # NOVA:
63-964997-KR-5R5V105-R
شماره قطعه سازنده:
KR-5R5V105-R
بسته استاندارد:
500
برگه اطلاعات فنی:
1 F (EDLC) Supercapacitor 5.5 V Axial, Can - Vertical 30Ohm @ 1kHz 1000 Hrs @ 70°C
More Information
دسته بندیخازن های دو لایه الکتریکی (EDLC)، ابرخازن ها
سازندهEaton - Electronics Division
RoHS 1
سلسلهKR
ظرفیت1 F
بسته / موردAxial, Can - Vertical
اندازه / ابعاد0.748" Dia (19.00mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.768" (19.50mm)