DGH505Q2R7
CAPACITOR 5F -10% +30% 2.7V TH
قسمت # NOVA:
63-965609-DGH505Q2R7
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
DGH505Q2R7
بسته استاندارد:
200
برگه اطلاعات فنی:
5 F (EDLC) Supercapacitor 2.7 V Radial, Can 70mOhm 1500 Hrs @ 65°C
More Information
دسته بندیخازن های دو لایه الکتریکی (EDLC)، ابرخازن ها
سازندهIllinois Capacitor
RoHS 1
سلسلهDGH
ظرفیت5 F
بسته / موردRadial, Can
اندازه / ابعاد0.394" Dia (10.00mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.866" (22.00mm)