505DCN2R7Q
CAP 5F -10%, +30% 2.7V T/H
قسمت # NOVA:
63-965131-505DCN2R7Q
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
505DCN2R7Q
بسته استاندارد:
200
برگه اطلاعات فنی:
5 F (EDLC) Supercapacitor 2.7 V Radial, Can 110mOhm 1000 Hrs @ 60°C
More Information
دسته بندیخازن های دو لایه الکتریکی (EDLC)، ابرخازن ها
سازندهIllinois Capacitor
RoHS 1
سلسلهDCN
ظرفیت5 F
بسته / موردRadial, Can
اندازه / ابعاد0.394" Dia (10.00mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.787" (20.00mm)