DBN-5R5D105T
CAP 1F -20% +80% 5.5V T/H
قسمت # NOVA:
63-278989-DBN-5R5D105T
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
DBN-5R5D105T
بسته استاندارد:
100
برگه اطلاعات فنی:
1 F (EDLC) Supercapacitor 5.5 V Radial, Can 20Ohm @ 1kHz 1000 Hrs @ 70°C
More Information
دسته بندیخازن های دو لایه الکتریکی (EDLC)، ابرخازن ها
سازندهElna America
RoHS 1
سلسلهDBN
ظرفیت1 F
بسته / موردRadial, Can
اندازه / ابعاد0.846" Dia (21.50mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.315" (8.00mm)