DDZ6V2BS-7
DIODE ZENER 6.2V 200MW SOD323
قسمت # NOVA:
293-2415611-DDZ6V2BS-7
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
DDZ6V2BS-7
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 6.2 V 200 mW ±2.54% Surface Mount SOD-323
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهDiodes Incorporated
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -65°C ~ 150°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOD-323
شماره محصول پایه DDZ6V2
سلسله-
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 6.2 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)7 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 500 nA @ 4 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 900 mV @ 10 mA
بسته / موردSC-76, SOD-323
تحمل±2.54%
قدرت - حداکثر 200 mW