BZX384C6V2-E3-08
DIODE ZENER 6.2V 200MW SOD323
قسمت # NOVA:
293-2425366-BZX384C6V2-E3-08
شماره قطعه سازنده:
BZX384C6V2-E3-08
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 6.2 V 200 mW ±5% Surface Mount SOD-323
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهVishay General Semiconductor - Diodes Division
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOD-323
شماره محصول پایه BZX384C6V2
سلسلهBZX384
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 6.2 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)10 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 3 µA @ 4 V
بسته / موردSC-76, SOD-323
تحمل±5%
قدرت - حداکثر 200 mW