1N5932BRLG
DIODE ZENER 20V 3W AXIAL
قسمت # NOVA:
293-2417597-1N5932BRLG
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
1N5932BRLG
بسته استاندارد:
6,000
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 20 V 3 W ±5% Through Hole Axial
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -65°C ~ 200°C
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده Axial
شماره محصول پایه 1N5932
سلسله-
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 20 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)14 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 1 µA @ 15.2 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 1.5 V @ 200 mA
بسته / موردDO-204AL, DO-41, Axial
تحمل±5%
قدرت - حداکثر 3 W