1N5934BG
DIODE ZENER 24V 3W AXIAL
قسمت # NOVA:
293-2418189-1N5934BG
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
1N5934BG
بسته استاندارد:
2,000
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 24 V 3 W ±5% Through Hole Axial
RoHS 1
دمای عملیاتی -65°C ~ 200°C
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده Axial
شماره محصول پایه 1N5934
سلسله-
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 24 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)19 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 1 µA @ 18.2 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 1.5 V @ 200 mA
بسته / موردDO-204AL, DO-41, Axial
تحمل±5%
قدرت - حداکثر 3 W