BZV55C3V6
DIODE ZENER 3.6V DO213AA
قسمت # NOVA:
293-2447604-BZV55C3V6
شماره قطعه سازنده:
BZV55C3V6
بسته استاندارد:
1
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 3.6 V ±6% Surface Mount DO-213AA
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهMicrochip Technology
RoHS 1
دمای عملیاتی -65°C ~ 175°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده DO-213AA
شماره محصول پایه BZV55C3V6
سلسله-
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 3.6 V
جریان - نشت معکوس @ Vr 5 µA @ 1 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 1.1 V @ 200 mA
بسته / موردDO-213AA (Glass)
تحمل±6%