BZV55-C3V6,115
DIODE ZENER 3.6V 500MW LLDS
قسمت # NOVA:
293-2415162-BZV55-C3V6,115
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BZV55-C3V6,115
بسته استاندارد:
2,500
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 3.6 V 500 mW ±5% Surface Mount LLDS; MiniMelf
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهNexperia USA Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -65°C ~ 200°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده LLDS; MiniMelf
شماره محصول پایه BZV55-C3V6
سلسله-
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 3.6 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)90 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 5 µA @ 1 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 900 mV @ 10 mA
بسته / موردDO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
تحمل±5%
قدرت - حداکثر 500 mW