BZD27C4V3P-E3-08
DIODE ZENER 4.3V 800MW DO219AB
قسمت # NOVA:
293-2417662-BZD27C4V3P-E3-08
شماره قطعه سازنده:
BZD27C4V3P-E3-08
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 4.3 V 800 mW - Surface Mount DO-219AB (SMF)
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -65°C ~ 175°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده DO-219AB (SMF)
شماره محصول پایه BZD27C4V3
سلسلهBZD27C
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 4.3 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)7 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 25 µA @ 1 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 1.2 V @ 200 mA
بسته / موردDO-219AB
تحمل-
قدرت - حداکثر 800 mW