PDZVTFTR4.3B
DIODE ZENER 4.3V 1W PMDTM
قسمت # NOVA:
293-2422533-PDZVTFTR4.3B
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
PDZVTFTR4.3B
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 4.3 V 1 W ±5.81% Surface Mount PMDTM
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهRohm Semiconductor
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده PMDTM
شماره محصول پایه PDZVTFTR4.3
سلسلهAutomotive, AEC-Q101
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 4.3 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)15 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 20 µA @ 1 V
بسته / موردSOD-128
تحمل±5.81%
قدرت - حداکثر 1 W