TFZVTR4.3B
DIODE ZENER 4.3V 500MW TUMD2M
قسمت # NOVA:
293-2422116-TFZVTR4.3B
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
TFZVTR4.3B
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 4.3 V 500 mW - Surface Mount TUMD2M
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده TUMD2M
شماره محصول پایه TFZVTR4.3
سلسله-
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 4.3 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)40 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 5 µA @ 1 V
بسته / مورد2-SMD, Flat Lead
تحمل-
قدرت - حداکثر 500 mW