TFZVTR5.1B
DIODE ZENER 5.1V 500MW TUMD2M
قسمت # NOVA:
293-2014928-TFZVTR5.1B
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
TFZVTR5.1B
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 5.1 V 500 mW - Surface Mount TUMD2M
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده TUMD2M
شماره محصول پایه TFZVTR5.1
سلسله-
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 5.1 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)20 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 5 µA @ 1.5 V
بسته / مورد2-SMD, Flat Lead
تحمل-
قدرت - حداکثر 500 mW