PTZTE253.6B
DIODE ZENER 3.6V 1W PMDS
قسمت # NOVA:
293-2425022-PTZTE253.6B
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
PTZTE253.6B
بسته استاندارد:
1,500
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 3.6 V 1 W ±5% Surface Mount PMDS
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهRohm Semiconductor
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده PMDS
شماره محصول پایه PTZTE253.6
سلسله-
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 3.6 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)15 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 60 µA @ 1 V
بسته / موردDO-214AC, SMA
تحمل±5%
قدرت - حداکثر 1 W