BZG05C3V6-HM3-08
DIODE ZENER 3.6V 1.25W DO214AC
قسمت # NOVA:
293-2426080-BZG05C3V6-HM3-08
شماره قطعه سازنده:
BZG05C3V6-HM3-08
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 3.6 V 1.25 W ±5.56% Surface Mount DO-214AC (SMA)
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده DO-214AC (SMA)
شماره محصول پایه BZG05C3V6
سلسلهAutomotive, AEC-Q101, BZG05C-M
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 3.6 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)20 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 20 µA @ 1 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 1.2 V @ 200 mA
بسته / موردDO-214AC, SMA
تحمل±5.56%
قدرت - حداکثر 1.25 W