BZT52C12LP-7
DIODE ZENER 12V 250MW 2DFN
قسمت # NOVA:
293-2416977-BZT52C12LP-7
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BZT52C12LP-7
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 12 V 250 mW ±5.39% Surface Mount X1-DFN1006-2
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهDiodes Incorporated
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -65°C ~ 150°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده X1-DFN1006-2
شماره محصول پایه BZT52
سلسله-
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 12 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)25 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 100 nA @ 8 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 900 mV @ 10 mA
بسته / مورد0402 (1006 Metric)
تحمل±5.39%
قدرت - حداکثر 250 mW