ECS-400-8-30BQ-DS-TR
CRYSTAL 40.0000MHZ 8PF SMD
قسمت # NOVA:
282-2295218-ECS-400-8-30BQ-DS-TR
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
ECS-400-8-30BQ-DS-TR
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
40 MHz ±30ppm Crystal 8pF 30 Ohms 4-SMD, No Lead
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسله ECX-53BQ
تایپ کنیدMHz Crystal
ظرفیت بار8pF
ESR (مقاومت سری معادل) 30 Ohms
حالت عملیاتیFundamental
بسته / مورد4-SMD, No Lead
اندازه / ابعاد0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.033" (0.85mm)
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
ثبات فرکانس±100ppm
تحمل فرکانس±30ppm
فرکانس 40 MHz