BZX55B15-TAP
DIODE ZENER 15V 500MW DO35
قسمت # NOVA:
293-2415280-BZX55B15-TAP
شماره قطعه سازنده:
BZX55B15-TAP
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 15 V 500 mW ±2% Through Hole DO-35 (DO-204AH)
RoHS 1
دمای عملیاتی -65°C ~ 175°C
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده DO-35 (DO-204AH)
شماره محصول پایه BZX55B15
سلسلهAutomotive, AEC-Q101, BZX55
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 15 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)30 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 100 nA @ 11 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 1.5 V @ 200 mA
بسته / موردDO-204AH, DO-35, Axial
تحمل±2%
قدرت - حداکثر 500 mW