BZX55B12-TAP
DIODE ZENER 12V 500MW DO35
قسمت # NOVA:
293-2421758-BZX55B12-TAP
شماره قطعه سازنده:
BZX55B12-TAP
بسته استاندارد:
10,000
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 12 V 500 mW ±2% Through Hole DO-35 (DO-204AH)
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهVishay General Semiconductor - Diodes Division
RoHS 1
دمای عملیاتی -65°C ~ 175°C
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده DO-35 (DO-204AH)
شماره محصول پایه BZX55B12
سلسلهAutomotive, AEC-Q101, BZX55
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 12 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)20 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 100 nA @ 9.1 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 1.5 V @ 200 mA
بسته / موردDO-204AH, DO-35, Axial
تحمل±2%
قدرت - حداکثر 500 mW