BZX84C5V1W-7-F
DIODE ZENER 5.1V 200MW SOT323
قسمت # NOVA:
293-2415617-BZX84C5V1W-7-F
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BZX84C5V1W-7-F
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 5.1 V 200 mW ±6% Surface Mount SOT-323
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهDiodes Incorporated
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -65°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOT-323
شماره محصول پایه BZX84
سلسله-
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 5.1 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)60 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 2 µA @ 2 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 900 mV @ 10 mA
بسته / موردSC-70, SOT-323
تحمل±6%
قدرت - حداکثر 200 mW