BZB784-C5V1,115
DIODE ZENER ARRAY 5.1V SOT323
قسمت # NOVA:
288-2413838-BZB784-C5V1,115
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BZB784-C5V1,115
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode Array 1 Pair Common Anode 5.1 V 180 mW ±5% SOT-323
More Information
دسته بندیدیودها - زنر - آرایه ها
سازندهNexperia USA Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی 150°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOT-323
شماره محصول پایه BZB784-C5V1
سلسله-
بسته / موردSC-70, SOT-323
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 5.1 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)60 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 2 µA @ 2 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 900 mV @ 10 mA
پیکربندی1 Pair Common Anode
تحمل±5%
قدرت - حداکثر 180 mW