RB050LAM-30TR
RB050LAM-30 IS A SCHOTTKY BARRIE
قسمت # NOVA:
287-2365148-RB050LAM-30TR
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
RB050LAM-30TR
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Diode Schottky 30 V 3A Surface Mount PMDTM
More Information
دسته بندیدیود - یکسو کننده - تک
سازندهRohm Semiconductor
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سرعتFast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده PMDTM
شماره محصول پایه RB050
سلسله-
فعلی - میانگین اصلاح شده (Io) 3A
بسته / موردSOD-128
دمای عملیاتی - اتصال150°C (Max)
ظرفیت @ Vr، F -
جریان - نشت معکوس @ Vr 150 µA @ 30 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 450 mV @ 3 A
نوع دیودSchottky
ولتاژ - معکوس DC (Vr) (حداکثر)30 V