RB060MM-30TR
DIODE SCHOTTKY 30V 2A PMDU
قسمت # NOVA:
287-2365257-RB060MM-30TR
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
RB060MM-30TR
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Diode Schottky 30 V 2A Surface Mount PMDU
بسته بندیTape & Reel (TR)
سرعتFast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده PMDU
شماره محصول پایه RB060
سلسله-
فعلی - میانگین اصلاح شده (Io) 2A
بسته / موردSOD-123F
دمای عملیاتی - اتصال150°C (Max)
ظرفیت @ Vr، F -
جریان - نشت معکوس @ Vr 50 µA @ 30 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 490 mV @ 55 A
نوع دیودSchottky
ولتاژ - معکوس DC (Vr) (حداکثر)30 V