V35PWM12-M3/I
DIODE SCHOTTKY 120V 35A SLIMDPAK
قسمت # NOVA:
287-2375538-V35PWM12-M3/I
شماره قطعه سازنده:
V35PWM12-M3/I
بسته استاندارد:
4,500
برگه اطلاعات فنی:
Diode Schottky 120 V 35A Surface Mount SlimDPAK
More Information
دسته بندیدیود - یکسو کننده - تک
سازندهVishay General Semiconductor - Diodes Division
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سرعتFast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SlimDPAK
شماره محصول پایه V35PWM12
سلسلهeSMP®, TMBS®
فعلی - میانگین اصلاح شده (Io) 35A
بسته / موردTO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
دمای عملیاتی - اتصال-40°C ~ 175°C
ظرفیت @ Vr، F 2080pF @ 4V, 1MHz
جریان - نشت معکوس @ Vr 1.2 mA @ 120 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 1.05 V @ 35 A
نوع دیودSchottky
ولتاژ - معکوس DC (Vr) (حداکثر)120 V