V35PWM15-M3/I
DIODE SCHOTTKY 150V 35A SLIMDPAK
قسمت # NOVA:
287-2376385-V35PWM15-M3/I
شماره قطعه سازنده:
V35PWM15-M3/I
برگه اطلاعات فنی:
Diode Schottky 150 V 35A Surface Mount SlimDPAK
بسته بندیTape & Reel (TR)
سرعتFast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SlimDPAK
شماره محصول پایه V35PWM15
سلسلهeSMP®, TMBS®
فعلی - میانگین اصلاح شده (Io) 35A
بسته / موردTO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
دمای عملیاتی - اتصال-40°C ~ 175°C
ظرفیت @ Vr، F 1620pF @ 4V, 1MHz
جریان - نشت معکوس @ Vr 500 µA @ 150 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 1.4 V @ 35 A
نوع دیودSchottky
ولتاژ - معکوس DC (Vr) (حداکثر)150 V