VS-43CTQ100S-M3
DIODE SCHOTTKY 100V 20A D2PAK
قسمت # NOVA:
297-1954542-VS-43CTQ100S-M3
شماره قطعه سازنده:
VS-43CTQ100S-M3
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100 V 20A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
More Information
دسته بندیدیودها - یکسو کننده ها - آرایه ها
سازندهVishay General Semiconductor - Diodes Division
RoHS 1
سرعتFast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده TO-263AB (D²PAK)
پیکربندی دیود1 Pair Common Cathode
شماره محصول پایه 43CTQ100
فعلی - میانگین اصلاح شده (Io) (در هر دیود)20A
بسته / موردTO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
سلسله-
دمای عملیاتی - اتصال-55°C ~ 175°C
جریان - نشت معکوس @ Vr 1 mA @ 100 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 810 mV @ 20 A
نوع دیودSchottky
ولتاژ - معکوس DC (Vr) (حداکثر)100 V