STPS41H100CGY-TR
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V D2PAK
قسمت # NOVA:
297-1953982-STPS41H100CGY-TR
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
STPS41H100CGY-TR
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100 V 20A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
More Information
دسته بندیدیودها - یکسو کننده ها - آرایه ها
سازندهSTMicroelectronics
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سرعتFast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده D²PAK
پیکربندی دیود1 Pair Common Cathode
شماره محصول پایه STPS41
فعلی - میانگین اصلاح شده (Io) (در هر دیود)20A
بسته / موردTO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
سلسلهAutomotive, AEC-Q101
دمای عملیاتی - اتصال-40°C ~ 175°C
جریان - نشت معکوس @ Vr 10 µA @ 100 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 800 mV @ 20 A
نوع دیودSchottky
ولتاژ - معکوس DC (Vr) (حداکثر)100 V