AD5231BRUZ10-REEL7
IC DGT POT 10KOHM 1024TP 16TSSOP
قسمت # NOVA:
342-2915216-AD5231BRUZ10-REEL7
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
AD5231BRUZ10-REEL7
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 1024 Taps SPI Interface 16-TSSOP
More Information
دسته بندیاکتساب داده - پتانسیومترهای دیجیتال
Package case 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
سازندهAnalog Devices Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
رابط کاربری SPI
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
پیکربندیPotentiometer
تحمل-40%, +20%
امکانات Cascade Pin
مخروطیLinear
مقاومت (اهم) 10k
تامین کننده ولتاژ2.7V ~ 5.5V, ±2.25V ~ 2.75V
ضریب دما (نوع)600ppm/°C