AD5175BRMZ-10-RL7
IC DGT POT 10KOHM 1024TAP 10MSOP
قسمت # NOVA:
342-2915190-AD5175BRMZ-10-RL7
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
AD5175BRMZ-10-RL7
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 1024 Taps I²C Interface 10-MSOP
More Information
دسته بندیاکتساب داده - پتانسیومترهای دیجیتال
Package case 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
بسته بندیTape & Reel (TR)
رابط کاربری I²C
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 10-MSOP
شماره محصول پایه AD5175
پیکربندیRheostat
تحمل±15%
امکانات Selectable Address
مخروطیLinear
تعداد ضربه ها1024
مقاومت (اهم) 10k
تامین کننده ولتاژ2.7V ~ 5.5V, ±2.5V ~ 2.75V
ضریب دما (نوع)35ppm/°C