MCP4341T-103E/ST
IC DGT POT 10KOHM 129TAP 20TSSOP
قسمت # NOVA:
342-2914148-MCP4341T-103E/ST
شماره قطعه سازنده:
MCP4341T-103E/ST
بسته استاندارد:
2,500
برگه اطلاعات فنی:
Digital Potentiometer 10k Ohm 4 Circuit 129 Taps SPI Interface 20-TSSOP
More Information
دسته بندیاکتساب داده - پتانسیومترهای دیجیتال
Package case 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
سازندهMicrochip Technology
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
رابط کاربری SPI
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 20-TSSOP
شماره محصول پایه MCP4341
پیکربندیPotentiometer
تحمل±20%
امکانات -
مخروطیLinear
تعداد ضربه ها129
مقاومت (اهم) 10k
تامین کننده ولتاژ1.8V ~ 5.5V
ضریب دما (نوع)150ppm/°C