AD5253BRUZ10
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 20TSSOP
قسمت # NOVA:
342-2914125-AD5253BRUZ10
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
AD5253BRUZ10
بسته استاندارد:
75
Digital Potentiometer 10k Ohm 4 Circuit 64 Taps I²C Interface 20-TSSOP
More Information
دسته بندیاکتساب داده - پتانسیومترهای دیجیتال
Package case 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
سازندهAnalog Devices Inc.
RoHS 1
رابط کاربری I²C
دمای عملیاتی -40°C ~ 105°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 20-TSSOP
شماره محصول پایه AD5253
پیکربندیPotentiometer
تحمل±20%
امکانات Selectable Address
مخروطیLinear
تعداد ضربه ها64
مقاومت (اهم) 10k
تامین کننده ولتاژ2.7V ~ 5.5V, ±2.25V ~ 2.75V
ضریب دما (نوع)650ppm/°C