AD5231BRUZ50
IC DGT POT 50KOHM 1024TP 16TSSOP
قسمت # NOVA:
342-2914126-AD5231BRUZ50
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
AD5231BRUZ50
بسته استاندارد:
96
Digital Potentiometer 50k Ohm 1 Circuit 1024 Taps SPI Interface 16-TSSOP
More Information
دسته بندیاکتساب داده - پتانسیومترهای دیجیتال
Package case 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
رابط کاربری SPI
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
پیکربندیPotentiometer
تحمل-40%, +20%
امکانات Cascade Pin
مخروطیLinear
تعداد ضربه ها1024
مقاومت (اهم) 50k
تامین کننده ولتاژ2.7V ~ 5.5V, ±2.25V ~ 2.75V
ضریب دما (نوع)600ppm/°C