KC2520K75.0000C1GE00
XTAL OSC XO 75.0000MHZ CMOS SMD
قسمت # NOVA:
289-1890884-KC2520K75.0000C1GE00
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
KC2520K75.0000C1GE00
بسته استاندارد:
2,000
برگه اطلاعات فنی:
75 MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.6V ~ 3.63V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
More Information
دسته بندیاسیلاتورها
سازندهKyocera AVX
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
تابع Standby (Power Down)
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
تشدید کننده پایهCrystal
فعلی - عرضه (غیرفعال) (حداکثر) 5µA
ثبات فرکانس±50ppm
سلسله KC2520K
تایپ کنیدXO (Standard)
تامین کننده ولتاژ1.6V ~ 3.63V
محدوده کششی مطلق (APR)-
بسته / مورد4-SMD, No Lead
اندازه / ابعاد0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.031" (0.80mm)
خروجی CMOS
فعلی - عرضه (حداکثر) 8mA
فرکانس 75 MHz