AA-25.000MALE-T
CRYSTAL 25.0000MHZ 12PF SMD
قسمت # NOVA:
282-2274813-AA-25.000MALE-T
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
AA-25.000MALE-T
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
25 MHz ±30ppm Crystal 12pF 50 Ohms 2-SMD, No Lead
More Information
دسته بندیکریستال ها
سازندهTXC CORPORATION
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسله AA
تایپ کنیدMHz Crystal
ظرفیت بار12pF
ESR (مقاومت سری معادل) 50 Ohms
حالت عملیاتیFundamental
بسته / مورد2-SMD, No Lead
اندازه / ابعاد0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.053" (1.35mm)
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
ثبات فرکانس±150ppm
تحمل فرکانس±30ppm
فرکانس 25 MHz