ECS-240-20-33-DU-TR
CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF SMD
قسمت # NOVA:
282-1794948-ECS-240-20-33-DU-TR
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
ECS-240-20-33-DU-TR
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
24 MHz ±50ppm Crystal 20pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسله ECX-32
تایپ کنیدMHz Crystal
ظرفیت بار20pF
ESR (مقاومت سری معادل) 40 Ohms
حالت عملیاتیFundamental
بسته / مورد4-SMD, No Lead
اندازه / ابعاد0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.031" (0.80mm)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
ثبات فرکانس±100ppm
تحمل فرکانس±50ppm
فرکانس 24 MHz