ECS-120-10-36Q-AES-TR
CRYSTAL 12.0000MHZ 10PF SMD
قسمت # NOVA:
282-2274067-ECS-120-10-36Q-AES-TR
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
ECS-120-10-36Q-AES-TR
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
12 MHz ±25ppm Crystal 10pF 150 Ohms 4-SMD, No Lead