ECS-120-10-36Q-ES-TR
CRYSTAL 12.0000MHZ 10PF SMD
قسمت # NOVA:
282-2268245-ECS-120-10-36Q-ES-TR
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
ECS-120-10-36Q-ES-TR
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
12 MHz ±30ppm Crystal 10pF 150 Ohms 4-SMD, No Lead
More Information
دسته بندیکریستال ها
سازندهECS Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسله ECX-2236Q
تایپ کنیدMHz Crystal
ظرفیت بار10pF
ESR (مقاومت سری معادل) 150 Ohms
حالت عملیاتیFundamental
بسته / مورد4-SMD, No Lead
اندازه / ابعاد0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.024" (0.60mm)
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
ثبات فرکانس±50ppm
تحمل فرکانس±30ppm
فرکانس 12 MHz